חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 קידום אתר תדמית


קידום אתרים הוא הליך שיווקי משמעותי עבור כל מי שמעוניין להרוויח כסף באמצעות האינטרנט. מדובר על הליך שמביא תוצאות בזמן קצר, ויעיל מאד גם לטווח הארוך ברמת המיצוב אצל קהל היעד. יותר בעלי עסקים מבינים היום כי נכון ורצוי למכור באינטרנט; אין שכר דירה, רווחים יפים ורוב האנשים גם ככה מעדיפים את הקנייה המקוונת מאשר פנים מול פנים. כמעט כל עוסק פיזי מקים לעצמו שלוחה אינטרנטית וחברות רבות מקימות אתרי תדמית, ששולחים את לקוחותיהם אל אנשי המכירות המשופשפים.


עוד בנושא קידום אתרים:


קידום אתר תדמית באינטרנט


כדי להצליח לעשות קידום אתר תדמית רציני, יש להימנע מטעויות שיווקיות וטכנולוגיות באתרכם. למשל, הימנעו או צמצמו את השימוש בטכנולוגיית FLASH שגוגל כל כך מתעב. ברמת השיווק, קידומו של אתר תדמיתי דומה לשיווקו לו היה חנות בעולם הפיזי.

  • נתחו את השוק בו אתם פועלים: באיזה זירה עסקית אתם מתמודדים? כמה תחרותית היא? מי קהל היעד? דיוק במיקוד קהל היעד, קרי בחירת מילות מפתח, עיצוב האתר ושפת האתר – יביא לתוצאות משמעותיות, הן בקנייה מהאתר התדמיתי עצמו ו/או פנייה טלפונית או וירטואלית למוקד הפיזי של העסק.
  • קידום אתר תדמית דורש עיצוב מהוקצע, התאמת הדפים לSEO (כאמור, בלי FLASH!), והרבה מאד תוכן מקורי. תוכן מקורי, המתעדכן לעיתים קרובות, רלוונטי לגולשים ומעניין אותם – יעשה שתי פעולות: ראשית, הוא ישאיר הגולשים באתר דבר שגוגל מחשיב ב"מצב חיובי"; שנית, הוא ימצב את האתר כרלוונטי ונותן שירות אמיתי, ובכך, יגדיל את צמיחת העסק ברמה הכלכלית. תוכן טוב הוא הדבר החשוב ביותר באתר תדמית. בנוסף, חשובים הקישורים הנכנסים. חשוב לקבל כמות קישורים מדודה – מאתרים רלוונטיים עם סמכות (ותק ומעמד) אינטרנטית גבוהה. כל אלו יסייעו לכם להקים אתר מצוין, שגולשים רבים ימצאו בו עניין, אבל גם ישובו אליו כדי לקנות – ממנו או בעזרתו.

 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32