חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

פתיחת חנות אינטרנטית


פתיחת חנות אינטרנטיתהעולם הפך לווירטואלי. היום חלק גדול אם לא כל החנויות הגדולות והרציניות צריכות שיש להם אתר אינטרנט, רצוי כזה שאפשר לקנות ממנו. פתיחת חנות אינטרנטית הוא הליך שיווקי חכם, מתבקש וחשוב מאד עבור כל עסק באשר הוא, גם אם הוא רק באינטרנט וגם אם הוא באינטרנט וברחוב. חנות אינטרנטית היא כזו שאין לה סטוק, היא מייצרת ו/או משווקת מוצרים על בסיס דרישה. זה אומר שלא צריך להשכיר חנות ולא צריך להשכיר מחסן. לא צריך להתחייב לסחורה שסתם תשכב באיזה חדר או בבית. הזמינו? אתם גובים די תיווך בין הלקוח ליבואן – והנה לכם עסקה מצוינת.


עוד בנושא קידום אתרים:


איך זה עובד?


הנחת העבודה בעת פתיחת חנות אינטרנטית הוא שהעסק המצליח הוא כזה שיודע לשדך ביצירתיות בין הצורך לבין המוצר. בהכרח לא ייצור המוצר עצמו. כלומר, שיווק נכון של מוצרים הוא זה שהופך את החנות המקוונת למוצלחת ולא בהכרח ייצור המוצרים עצמם. אפשר לפתוח היום חנות באינטרנט בחינם, על פלטפורמות קיימות – המציעות לכם אחסון, בנייה, עיצוב, סליקה, משלוח וניהול חשבונות.

לדוגמה, אתר שמציע לכם להדפיס תמונות שלכם על חולצות. האתר צריך להיות כזה, המתווך ביניכם לבין הדפס, מייצר ומוכר החולצות, הגרפיקאי וחברת השילוח. על כל אלו אתם בתור בעלי החנות האינטרנטית גוזרים קופון והרי לכם עסק נחמד מאד, באפס השקעה. במיוחד אם פתיחת חנות אינטרנטית נעשתה על פלטפורמה חינמית, אז בכלל לא השקעתם אגורה.

ברוב החנויות האינטרנטיות של BUY BY DEMAND הקמת החנות לא עולה כסף. כל ההוצאות הן על הרוכשים, שקונים מוצר במחירו המלא שהולך לייצרן, וגם משלמים אגרות – כמו עלות התיווך והמשלוח. כך, שבעצם אין יכולת להפסיד על הקמת החנות. הסיבה היחידה לכישלון היא רעיון גרוע (וביצועו הכושל). חשוב לחשוב על צורך שקיים, או להמציא צורך שקיים לכם – לשווקו ביצירתיות והרי לכם מתכון בטוח לעשות הרבה מאד כסף באינטרנט בלי להוציא שקל אחד מהכיס.

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32