חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

מעל 77 מיליון משתמשים ברחבי העולם אינם. מערכת וורדפרס עלתה לאוויר בשנת 2003 והפכה בפרק זמן קצר מאוד למערכת ניהול התוכן הפופולארית ביותר ברשת האינטרנט. כשתסתכלים ברמה העולמית על אתרי אינטרנט, ניתן לראות כי רבע מכלל האתרים (25%), הינם אתרים המבוססים על מערכת הוורדפרס.

משתמשי וורדפרס רבים אינם מודעים כלל למגוון האפשרויות הרחב המצוי במערכת ובוחרים להניע את האתר שלהם עם התוכנה, וזאת מאחר ומדובר במערכת נפוצה. אז מה כדאי לכם לדעת על וורדפרס ומה ייתנו לכם תבניות וורדפרס ייחודיות?

ראשית כל, עלינו לשאול את עצמנו את השאלה החשובה מכל ? האם אנו יודעים בכלל מה זה וורדפרס?

ניתן להתייחס לוורדפרס כתוכנה חינמית המיועדת לניהול ובניית אתרי אינטרנט ברמות שונות. בשפה המקצועית, התוכנה נקראת מערכת קוד פתוח. משמעות הקוד הפתוח הוא מערכת מתפתחת שממשיכה להשתדרג הודות לקהילת המתכנתים שמצטרפים לקוד ומשפרים באופן מתמיד את ההיצע והביצועים שלה.

למה אנשים אוהבים להשתמש בוורדפרס?

מערכת וורדפרס הינה מערכת המותאמת לממשקי אינטרנט בגדלים שונים. הגיוון הרחב שבין התאמת המערכת לבלוגים קטנים ולאתרים עמוסי תוכן, מאפשר לכל אחד להתאים את וורדפרס לצרכיו האישיים. בנוסף, גם אפשרויות העיצוב והתכנון של מערכות ניהול התוכן רבות ומספקות פתרונות לכל סגנון אתר.

מלבד העובדה כי הוורדפרס היא מערכת חינמית, המאפיינים הבולטים ביותר במערכת הם הפשטות והיעילות שלה. לאחר שהתגברנו על הפחד הראשוני מלהתמודד עם מערכת לניהול תוכן, נמצא עצמינו "שוחים" בפונקציות המערכת תוך זמן קצר. פופולאריות המערכת נחשבת כיתרון גדול מכיוון וככל שיותר אנשים משתמשים בוורדפרס, כך גדלה קהילת המתכנתים התורמים לגידול בהיצע התבניות.

מה אפשר לנהל עם וורדפרס?

מערכת ניהול התוכן החינמית מספקת פתרונות מושלמים לאתרי אינטרנט בעלי אופי שונה. היא מתאימה לניהול בלוגים בכל היקף ולפורטלי תוכן בכל נושא. גם אתרים המתמקדים במיתוג ותדמית ימצאו שימוש יעיל במערכת, במיוחד כשלחבילה נכנסים גם ניוזלטרים ותיקי עבודות. הקוד הפתוח של המערכת פתח את היצע השימושים שמתאימים גם לניהול חנויות מקוונות ועוד.

למה להשקיע בתבניות וורדפרס ייחודיות?

ערכות העיצוב החופשיות לשימוש מציעות מגוון רחב של סגנונות. אפשר להסתכל על זה כיתרון, אך יש גם חסרון. תחשבו שאותה ערכה שבחרתם קיימת באתרים אחרים (ועם מיליוני משתמשים, הסיכויים גדולים). אם אתם רוצים לשמור על ייחודיות בנראות המותג שלכם, תוכלו להשתמש בתבניות ייחודיות במחירים משתנים (ולא יקרים מבחינת עלות מול תועלת). אם אפקט הבידול משמעותי עבורכם, זהו הפתרון האידיאלי בשבילכם.

חזור
twitter_32 facebook_32 linkedIn_32