חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

הקמת אתר אינטרנט


בעבר, הקמה של עסק לוותה בלא מעט תהליכים כמו קבלת רישוי עירוני, שכירת עובדים, בניה ועיצוב של חנות ועוד תהליכים נוספים. אפשר לומר, כי האינטרנט שינה למעשה את הכל. בתחילה, היה מקובל לפתוח עסק באינטרנט, רק לאחר שהוא כבר התבסס בעולם האמיתי. היום, מכיוון שהאינטרנט כבר הגיע לכל בית בישראל (ואז העולם!) אנשים רבים מחליטים לפתוח עסק חדש ישירות אך ורק באינטרנט. מדובר על עסקים שכל זירת הפעילות שלכם היא דרך הרשת - בין אם מדובר על שירות מסוים הקשור לתחום המקוון (או לתחום אחר) או לחנות אשר מציעה מוצרים שונים למכירה. הקמת אתר היא עסק לא פשוט – יש צורך בידע תכנותי, בניסיון בהקמת תשתיות אמינות באינטרנט (במיוחד אם האתר שלכם הוא גם אתר מכירה בפועל ולא רק תדמית) ולשם כך אתם זקוקים לחברה אמינה שתבנה לכם את האתר.

פתיחת עסק באינטרנט
עוד בנושא קידום אתרים:


לחצו כאן למעבר להקמת אתר באינטרנט

 

קידום האתר בגוגל


יותר ויותר אנשים בוחרים לפתוח את העסק שלהם ברשת, ולכן קידום אתרים בגוגל הפך להיות מרכיב קריטי עבור כל מי שרוצה לפתוח עסק מקוון. במילים אחרות - היום לא פותחים את העסק, אלא גם מקדמים אותו. התחרות הרבה מייצרת את הצורך "לעקוף" את השחקנים האחרים במגרש באמצעים אינטרנטיים לגיטימיים. לשם כך קיימות חברות הקידום, כמונו. אתר מקודם הוא אתר שיש לו יותר כניסות ורווחים, אבל השאלה היא עד כמה קידום אתרים בגוגל באמת משפיע על הרווח והכניסות - בפרט כאשר מדובר על עסק מקוון. ראוי לציין, שהיום הקניות המקוונות הפכו להיות נפוצות מאד בישראל, וקהל היעד שמבצע קניות ברשת שונה מקהל היעד הצרכני הרגיל - מה שכמובן משפיע על קידום העסק שלכם שאתם רוצים לפתוח.

 

מעוניינים בקידום? לחצו כאן לשמוע פרטים נוספים

 

כאשר אתם רוצים לפתוח עסק באינטרנט, עליכם להבין עד כמה קידום אתרים בגוגל הוא קריטי עבורו. קידום אתרים בגוגל הוא חשוב, משום שהיום מי שכבר נכנס לרשת לבצע קניה (ועל פי מחקרים מדובר על כ67% מהצרכנים בישראל כיום, והמספרים והאחוזים רק הולכים וגדלים!), מבצע מחקר השוואתי בטרם הוא קונה מוצר מסוים. במילים אחרות - הגולש סומך מאד על התוצאות שמנוע החיפוש נותן לו, בנוגע למילות המפתח שהוא מחפש. לכן, מילות מפתח וגם קידום אתרים בגוגל הם שם המשחק. עליכם לבחור את מילות המפתח הנכונות עבור העסק האינטרנטי שלכם - משום שתהיה להם השפעה מכרעת על הצלחת העסק המקוון שלכם. בחירת מילות מפתח מדויקות, "מלחמה" עליהן מול האתרים המתחרים בכם, בנייה נכונה (עיצובית, ממשקית ואינטרנטית) של האתר – כל אלו דורשים חשיבה ממוקדת ומוקדמת.

 

בשל כך כדאי לבחור בחברת קידום טובה. כדי להשיג תוצאה אינטרנטית מושלמת שתהווה פלטפורמה רווחית עבורכם – מומלץ לשלב מראש את חברת הקידום שלכם בתהליך בניית האתר, כך שהמתכנתים ידעו איך לבנות את העסק שלכם בצורה אפקטיבית עבור החיפוש בגוגל. היום, לשמחתכם, יש דרך נוחה גם לפתוח עסק באינטרנט, וגם לבצע קידום אתרים בגוגל בצורה חכמה ומושכלת. אנחנו בNEXTARGET מציעים לכם את האפשרות לקדם את האתר שלכם בצורה טבעית, אמיתית ולגיטימית – להגדיל את מס' הלקוחות שלכם, שיחזרו אליכם שוב ושוב – ובשל כך גם להגדיל את ההכנסות שלכם.

 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32