חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 קידום עסקים


קידום עסקים באמצעות האינטרנט הוא התחום הנפוץ ביותר בשנים האחרונות בקרב עסקים. אמנם לרוב העסקים יש כבר בית מקוון, אבל לכאלו שעוד אין להם יש שימוש נרחב בקידום עסקים באמצעות האינטרנט.


היום מומלץ בהחלט לעשות קידום עסקים באינטרנט: קידום ממומן, SEO אורגני, קידום באמצעות רשתות חברתיות (גוגל+, FACEBOOK, LINKEDIN) ועוד. רוב העסקים משקיעים יותר ויותר בכל שנה מתקציב הפרסום ויחסי הציבור שלהם במקורות האינטרנטיים. היה והחלטתם לעשות אתר שמטרתו לידים ו/או מכירות, השקעתם בעיצובו, בהזנת התכנים ובממשק משתמש איכותי ונהיר, חבל שלא לעשות לאתר יחסי ציבור אינטרנטיים במקומות הנכונים.

 

עוד בנושא קידום אתרים:

 

קידום עסקים

איך דואגים לקידום עסקים יעיל?

 


שאלות רבות עולות כאשר מחליטים על קידום עסקים. איך אני גורם לאנשים להגיע אליי? איך אני מפלח את קהל היעד שלי (בהנחה ואין לי מקבילה פיזית בעולם "האמיתי")? אם כבר פילחתי ומיקדתי את קהל היעד, איך אגרום לו לבחור דווקא אותי? קידום עסקים יעיל שווה ערך למודעות ענק באיילון: האתר נמצא במקומות הנכונים, לאנשים הנכונים ובגודל / כמות הנכונים. אחרי הכל, אם האתר לא מכניס את הכסף שהיה אמור להכניס ולא מייצר את הפרנסה שמקבילתו המודפסת באיילון הייתה מייצרת, משהו לא עובד בצורה מושלמת.


התשובות מורכבות ודורשות ייעוץ. יש הרבה משתנים שצריך לקחת בחשבון בכל הקשור לקידום עסקים אינטרנטי. ישנם כמה צעדים שאתם יכולים לעשות במקביל לעבודתכם עם חברת קידום עסקים. ראשית, חשוב שהאתר יהיה נגיש בצורה ברורה לשלושה גורמים הקשורים זה לזה בגלישה: לגולש הפשוט (שיהיה לו נוח להשתמש באתר), לרשתות החברתיות ולגוגל. אם האתר נגיש בצורה טובה לשלושת הגורמים הללו כבר עשיתם דרך נכבדת. השקיעו מחשבה בנגישות לשלושת הגורמים הללו בבניית האתר. קידום אורגני וממומן מסייע מאד ולכן חשוב להשקיע בו באמצעות חברה לקידום אתרים. חשוב שתהיו נוכחים ברשת: כתבו טקסטים אודות העסק שלכם באתרים רלוונטיים ובעלי חשיבות וכוח מקוון. כדאי לבקש לקשר את האתר שלכם ממאמרים אלו.


קידום עסקים בגוגל


אנו מתמחים בכל אחד מהסעיפים שהוזכרו לעיל. אם אתם מחפשים להתקדם באינטרנט ולהפיץ את העסק שלכם לקהל רחב, להגדיל הכנסות ולייצר עוד מקורות פרנסה, חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם. נוכל להציע לכם קידום עסקים באמצעות SEO אורגני (קידום אתרים בגוגל), בניית קישורים באמצעות רשתות חברתיות וקידום ממומן, הכל בשירות מקצועי, אדיב ואמין – והכי חשוב אישי: איש קשר אחד שעובד מולכם ומעניק לכם מטריית שירותים כוללת.


צרו איתנו קשר בעמוד זה לשמוע עוד פרטים אודות קידום עסקים.

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32