חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 מוצר טוב זו התחלה טובה, פרסום באינטרנט הוא ההמשך


האינטרנט מציע לעסקים פוטנציאל שיווקי מדהים אשר פשוט לא היה קיים לפני כן. מודעה בעיתון מוגבלת לתפוצה של העיתון. תפוצת האינטרנט היא עולמית. אולם בעידן כזה שבו כולם יכולים להגיע לכל מידע, השאלה היא כיצד גורמים לאנשים להגיע דווקא אל האתר שלכם. שיווק באינטרנט ללא קידום אתרים בגוגל הוא פשוט לא יעיל. רק קידום אתרים בגוגל יבטיח לכם, כי האתר שלכם יקבל את המקום הראוי לו בתוצאות החיפוש.


עוד בנושא קידום אתרים:


כיצד אפשר לשווק דברים באינטרנט?


יש אנשים שפשוט יודעים כיצד לשווק. תנו להם 5 דקות עם אדם כלשהו בכל מקום, והם כבר ישכנעו אותם לקנות משהו. לא משנה מה, אפילו קרח לאסקימוסים. אנשי שיווק יאמרו לכם, כי אין כאן עניין של ספק – פשוט צריך להתחבר אל הצורך של הלקוח, ולחבר אל הצורך הזה את המוצר. איך אפשר למכור קרח לאסקימו? אולי יש משהו מסוים שהוא מעדיף בקרח ואשר רק קרח מתוצרת מסוימת יכול להבטיח? קרח שקוף לחלונות של האיגלו, קרח ממים מטוהרים כדי לשים במשקאות – והנה כבר יש לכם שני מוצרים שאפשר לשווק לאסקימוסים. האינטרנט מאפשר לנו לעשות את אותו הדבר. כאשר אדם מתעניין בנושא מסוים ומחפש בו מידע הוא כבר נותן לכם רמז מאוד גדול באשר לצורך שלו ולדברים שמעניינים אותו. זה, בנוסף לתפוצה העצומה וחסרת התקדים, מה שהופך את האינטרנט לכלי שיווקי ממדרגה ראשונה.


השיווק באינטרנט יכול להיעשות בהרבה דרכים שונות: באמצעות אתר אינטרנט אשר מפרסם את המוצרים; הוא יכול להיעשות באמצעות מודעות שונות המוצבות באתרים בנושאים מסוימים הקשורים למוצר; הוא יכול להיעשות באמצעות פרסום על ידי אנשים שונים מפה לפה, בעצם, באינטרנט – על גבי פורומים שונים וכו'; הוא יכול להיעשות בדוא"ל; ועוד ועוד שיטות שונות. סביר להניח, כי הדרך הנכונה לשווק היא להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותנו, אולם אחד הכלים החשובים ביותר לפרסום ושיווק באינטרנט הוא אתר אשר לקוחות יכולים להגיע אליו בקלות. כדי לבנות אתר כזה יש צורך להיעזר בשירותי קידום אתרים בגוגל שכן, אחרת, אף אחד לא יוכל להגיע אל האתר שלכם.


שיווק באמצעות קידום אתרים בגוגל הוא הכלי היעיל ביותר


אם יש לכם אתר, הדרך היחידה שאנשים יכולים להגיע אליו היא באמצעות פרסום האתר או באמצעות מנוע חיפוש. אם למשל אתם עוסקים במכירת חלקי חילוף לאופנועים, ברור שתוכלו לכתוב על כך בפורומים ולהציע לאנשים להגיע אל האתר; תוכלו גם לפרסם באתרים של אופנוענים את הקישור לאתר שלכם, אולם אם אתם רוצים להגיע אל האנשים המחפשים "חלקי חילוף לאופנוע" – רק קידום אתרים בגוגל יוכל להבטיח לכם את זה. מדוע? משום שאדם המחפש חלקי חילוף לא יתחיל לחפש אותם בפורום – ייתכן שהוא ייעזר בהם, אבל החיפוש יתחיל במנוע חיפוש. גוגל מזמן הפך להיות מילה נרדפת למנוע חיפוש. עד כדי כך שאפילו קיים פועל – "לגגל", כדי לציין חיפוש באינטרנט. קידום אתרים בגוגל הוא הדרך העיקרית להבטיח כי לקוחות מעוניינים יגיעו אל האתר שלכם.


איך נעשה קידום אתרים בגוגל בכלל? קידום אתרים בגוגל נעשה באמצעות קידום אורגאני, לרבות פרסום מאמרים אשר נכתבות בהם מלים שמהוות מילות מפתח בתחום. תכנון מתוך מחשבה של קידום אתרים בגוגל ידרוש להציב את מילות החיפוש האלה בצפיפות מסוימת בתוך המאמר, באופן טבעי ככל הניתן. התוצאה היא קידום האתר בתוצאות החיפוש. קידום אתרים בגוגל הוא כלי חשוב ביותר – כמעט חיוני – בשיווק באינטרנט.
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32