חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 מדידת תנועות גולשים – רייטינג של אתר אינטרנט


החידוש הגדול באינטרנט, מבחינת עולם הפרסום, איננו רק קנה המידה העצום שהאינטרנט יכול להציע למפרסם. החידוש נמצא גם ביכולת הפילוח של המערכות והיכולת למקד את המידע שלכם בקהל היעד המסוים – מבלי להציק לאחרים ומבלי לבזבז כסף על פרסום במקומות מיותרים. זהו חלק מהקסם שמאחורי מודעות הפרסומת של גוגל. באמצעות מדידה וניתוח של תנועות הגולשים באתרים שונים, ניתן להבין מהם הטרנדים החמים המושכים את הלקוחות, וכך לנצל אותם לטובת הפרסום או השיווק שאנחנו מעוניינים בו.

מדידת תנועות הגולשים


עוד בנושא קידום אתרים:

 
ניצול כל היתרונות של האינטרנט

ערוצי הטלוויזיה אוספים בשיטות שונות – וסודיות בדרך כלל, אגב – מידע על הרגלי הצפייה של הצופים כדי לנסות לזהות מגמות ולכוון את השידורים שלהם, כך שיקלעו בצורה טובה יותר לטעמם של הצופים העיקריים בשעות השונות. שימו לב, למשל, שיש הרבה יותר תכניות בישול למשל, בשעות מסוימות של היום, באופן עקבי כמעט בכל הערוצים באשר הם. עכשיו אתם מבינים מדוע. המדובר בכלי ראשון במעלה עבור מי שרוצים לתת שירות המכוון אל הלקוחות המסוימים שהשירות מתאים להם. לכל שירות ומוצר יש קהל יעד אשר לו הוא מיועד. אם אנחנו רוצים שהמוצר או השירות שלנו יקלע בדיוק לטעמם של הלקוחות – וכמה שיותר מהם – אנחנו חייבים להיות קשובים לדברים שהלקוחות דורשים ומתעניינים בהם. זה בדיוק מה שמאפשר ניטור תנועות הגולשים באתרים השונים.

ישנם כלים רבים עבור קידום אתרים בגוגל, וניטור התנועות הוא אחד הכלים המאפשרים לכוון את קידום האתרים. קידום אתרים בגוגל הוא אספקט חיוני ביותר בשיווק של כל אתר בימינו. בלעדיו, אתם מאבדים לקוחות או צפיות פוטנציאליות באתר שלכם. מדידת תנועות גולשים מתבצעת באמצעות האתרים באופן אוטומטי, ומהווה כלי ראשון במעלה כדי להבין מה הלקוחות שלכם מחפשים. היתרון הגדול של האינטרנט הוא בכך שהכל נרשם: ממילות החיפוש שהביאו אתכם אל האתר, דרך המיקום הגיאוגרפי המוערך שלכם (ניתן לעשות את זה בפשטות באמצעות כתובת ה-IP  שלכם), במידה וחיפשתם כשאתם מחוברים לחשבון שלכם בגוגל, אז אפשר לפלח גם על פי גיל, מין, איזה מחשב יש לכם (אם יש לכם מקינטוש למשל, הרי זה ממצב אתכם אחרת במובן סוציו-אקונומי מאשר אחרים), באיזה דפדפן אתם משתמשים, הרגלי גלישה אחרים, סוגי אתרים שאתם מבקרים ועוד הרבה מאוד פרמטרים אחרים... במילים אחרות, הרבה מאוד מידע שהוא ממש מכרה זהב עבור המפרסמים והמשווקים באשר הם, גם בלי שיהיו להם את הפרטים שלכם בדיוק.


במסגרת קידום אתרים בגוגל יש מספר שלבים של ניתוח תנועות הגולשים: ראשית, ניתוח ראשוני – הגדרת יעדים עם הלקוח שתפקידה להבין מה אנחנו מחפשים, ולכן איזה מידע הוא המידע הרלוונטי שניתן לאסוף. אחר כך בודקים את הנתונים האלה ומבצעים שינויים טכניים שמטרתם קידום אתרים בגוגל ובכלל על פי הנתונים שהתקבלו. הפקת המסקנות היא בעצם השירות המוצע והוא נעשה על ידי ניתוח הרשת לאורך זמן.


וכמה מלים על קידום אתרים בגוגל ובכלל


בסופו של דבר, כמה צעדים שלא תנקטו וכמה שלא תתכננו, בלי קידום אתרים בגוגל, האתר שלכם "ייבלע" יחד עם מיליוני אתרים אחרים. קידום אתרים בגוגל חיוני אם אתם רוצים להגדיל את נפח התעבורה באתר. קידום אתרים בגוגל, כשהוא נעשה נכון, יכול להבטיח לכם גידול עצום בתעבורה של האתר. אם עוד לא חשבתם איך תבצעו קידום אתרים בגוגל לאתר שלכם – הרי שזה הזמן להתחיל. קידום אתרים בגוגל הוא המפתח להצלחה.
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32