חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

חשיבות שרת בקידום אתרים


ישנן הרבה דרכים לצורך קידום אתרים בגוגל – חלקן פשוטות יותר, חלקן פשוטות פחות. קידום אתרים בגוגל הוא חיוני אם אתם רוצים להבטיח חשיפה גדולה ומיטבית לאתר שלכם. בלי קידום אתרים בגוגל אתם מסתכנים בכך, שעסקים שכן עשו קידום אתרים בגוגל יעקפו אתכם ו"יגנבו" לכם לקוחות פוטנציאליים. אולם, מלבד קידום אתרים בגוגל על האתר להיות בנוי נכון ומעל לכל – זמין. בחירת השרת בו תאחסנו את האתר שלכם יכולה להיות גורלית.


עוד בנושא קידום אתרים:


אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד לקוחות פוטנציאליים


חשיבות שרת בקידום אתריםאם יש לכם אתר, אתם בודאי רוצים שכמה שיותר אנשים יראו אותו. הדבר נכון במיוחד עבור אתרים מסחריים של עסקים. עסקים רבים משקיעים משאבים בשירותי קידום אתרים בגוגל, ואחרים כדי להבטיח שהאתר יעלה במקום גבוה ככל הניתן בתוצאות החיפוש. קידום אתרים בגוגל הוא כלי מצוין כדי לעשות את זה, אולם הוא איננו עומד לבדו. בחירת השרת הנכון לאחסון האתר יכולה להיות קריטית. מדובר במכלול של גורמים שצריכים להצטרף כדי להבטיח שהאתר שלכם יהיה נגיש ללקוחות. קידום אתרים בגוגל לבדו לא יעזור אם השרת שלכם לא זמין או איטי מדי.


כיוון שעסק לא יכול להרשות לעצמו לוותר על אף לקוח פוטנציאלי, והוא שואף למקסם את החשיפה, הרי שבחירת שרת לא נכונה יכולה לסכל את המאמצים, שעשיתם באמצעות קידום אתרים בגוגל או כל אמצעי אחר – פשוט בגלל שהאתר לא נמצא שם. גם שרת שהוא איטי מדי עלול למצות את הסבלנות של הגולשים שמגיעים אליו, ואלה יוותרו על האתר שלכם לטובת האתרים הרבים האחרים שיש ברשת – ואולי דווקא באחד מהם יבצעו רכישה: והנה פרחה לה עסקה שהייתה יכולה להיות שלכם. לפני שנשכח: אל תשכחו לעשות גיבוי אתרים - מאד לא נעים לאבד מידע חשוב! חזרה לנושא... חברות רבות מציעות אחסון ושרתים במקומות שונים בעולם. היופי באינטרנט הוא בכך שאנחנו יכולים לשים את האתר שלנו בכל מקום בו נחפוץ בעולם.


יחד עם זאת, ישנם יתרונות לשרתים שנמצאים בארץ – והם בעיקר יתרונות של שירות ומהירות תגובה של השרת. אמנם ככל שהאינטרנט והטכנולוגיה מתקדמים, כך גם מהירות התגובה של השרתים והזמינות שלהם – אפילו כאשר הם נמצאים במדינות מרוחקות – הולכת ומצטמצמת (כלומר נהיית מהירה יותר) ובהחלט ניתן לשקול שירותים של שרת הנמצא בחו"ל, אולם ישנם גם אספקטים אחרים של השירות, אשר עבורם עדיף להיעזר בחברה ישראלית שאתם יכולים להגיע אליה, ואשר תבטיח לכם את רמת השירות הטובה ביותר.


השרת הוא המפתח


אם אתר האינטרנט שלכם הוא הדלת שבה נכנסים לקוחות אל העסק שלכם, הרי שהשרת הוא בעצם המפתח. ללא המפתח, לא ניתן להיכנס לעסק כלל. לא משנה כמה החנות אטרקטיבית ומושקעת, לא משנה כמה פרסמתם את האתר ועד כמה ביצעתם קידום אתרים בגוגל – הלקוחות פשוט פיזית (עד כמה שזה נוגע לעולם הווירטואלי) לא יוכלו להיכנס אל האתר שלכם.


לא ניתן להסתפק בפרסום ובבנייה טובים של האתר, גם האפשרות לגשת אל האתר צריכה להיות מהירה וללא פשרות. אם יש לכם תוכן באתר שהוא וידאו אבל לוקח לשרת יותר מדי זמן להעביר את המידע אל המשתמש, הרי שחווית המשתמש תיפגע בצורה קשה ביותר והוא לא יוכל ליהנות מהאתר. ככל שהלקוח לא ייהנה מהאתר, כך קטנים הסיכויים שהוא יומר מגולש לקונה. השרת צריך לאפשר גלישה מהירה ומעבר מהיר ביותר בין העמודים השונים באתר וללא תקלות. שרת שלא עומד בסטנדרטים האלה פשוט יפגע בעסק שלכם – ואפילו עד כדי פגיעה במוניטין. הרי בסופו של דבר, יש משהו שמעיד על אמינות עסק יותר מאשר הזמינות שלו ללקוחותיו?
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32