חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 חשיבות התוכן האיכותי לקידום אתרים באינטרנט


בימים אלה מתנהלת מלחמה. לא, אין אנו מדברים על שאלת הגרעין האיראני, לא על טבח חדש ברואנדה ואפילו לא על המחאה החברתית שכבשה את המדינה והעולם.... אנחנו מדברים על מלחמת הקליקים: אלפי ומיליוני מפרסמים באינטרנט נלחמים זה בזה על הקליקים שלכם, כדי להבטיח שתגיעו דווקא אל האתר שלהם. אחד הקרבות במלחמה הזאת הוא הקרב על הדירוג בתוצאות החיפוש. מדובר בקרב קשה במיוחד שיש בו כמה חזיתות: ראשית, החזית מול המתחרים האחרים – אשר כל אחד מהם מעלה תכנים שעלולים לגרום לכך שהאתר שלהם יעקוף את האתר שלכם בתוצאות מנוע החיפוש. חזית שנייה היא של כל המפרסמים מול מנוע החיפוש – גוגל – ויותר נכון מול האלגוריתמים החכמים של גוגל, שמנסים לאתר מאמרים פיקטיביים או מאמרים שנועדו לקידום האתר מבלי שיהיה בהם ממש, כדי "לתקן" את תוצאות החיפוש.


חשיבות תוכן איכותיעוד בנושא קידום אתרים:


איפה אתם עומדים בקרב?


כל מי שנעזר באינטרנט כדי לשווק או לפרסם מוצר או שירות כלשהו הוא חלק מהמלחמה הזאת. הרי בסופו של דבר, אם האתר שלכם לא מופיע בעמוד התוצאות הראשון הסבירות כי האתר שלכם יימצא אי פעם הוא קלוש. עליכם לדאוג, באמצעות קידום אתרים בגוגל – כי האתר שלכם יקבל דירוג גבוה ככל הניתן בתוצאות. לא די בעיצוב יפה וסיסמאות קליטות; צריך לעשות קידום אתרים בגוגל ממש, אחרת – תפסת מרובה לא תפסת. צריך להבין, כי בכל הנוגע אל קידום אתרים בגוגל איננו נמצאים עוד בימים היפים של שנות השמונים והתשעים בהם מנועי החיפוש היו מחפשים מילות חיפוש, תגיות וכיוצא באלה, אשר אפשר היה לכתוב גם באמצעות תוכנות ולמלא בתגיות אלה את האתר כדי לקדם אותו. היום גוגל מחפשת באופן אקטיבי את התכנים האלה, כדי להחזיר את האתר אל המימדים הרציניים שלו. מאמר כזה שמזוהה כמזויף, פשוט לא ייחשב בשקלול התוצאות.


כדי להבטיח כי אנשים באמת ייחשפו לאתר שלכם, שירותי קידום אתרים בגוגל מציעים להוסיף מאמרים עם מילות המפתח, אולם אלה צריכים להיות כתובים בידי אדם, אחרת גוגל תזהה אותו; מן החזית הראשונה (זוכרים? מול האתרים האחרים), הרי שגם אם משכתם את הלקוח אליכם באמצעות מאמרים כאלה שהצבתם לצורך קידום אתר בינלאומי – אם הוא לא ימצא בהם את התוכן או איזשהו עניין, הסיכוי שיישאר באתר שלכם או שיגיע אל שלב של רכישה בכלל – קטן באופן משמעותי.


לכן, קידום אתרים בגוגל דורש תוכן איכותי לא פחות ממה שהוא מקצה חשיבות שרת בקידום אתרים. לא ניתן להסתפק במאמר אשר חוזר על מילות המפתח ותו לא; יש צורך לכתוב מאמרים אשר מכילים את המידע אשר יגרום ללקוח להתעניין ולהישאר. זו משמעות קידום אתרים בגוגל. לטוב ולרע, התוכן הוא שיגרום ללקוח להישאר מעוניין או "לברוח". מדובר באיזון עדין. מחד אי אפשר בלי מאמרי קידום אתרים בגוגל שיבטיחו תוצאות במקום ראוי לאתר, ומאידך המאמרים צריכים להיות מיועדים לבני אדם ולא רק לאלגוריתמים של גוגל.


קידום אתרים בגוגל צריך להיעשות כך שיהיה שילוב מתאים בין שני הדברים, אחרת הוא לא יעיל. חברות העוסקות בתחום קידום אתרים בגוגל יודעות להציע שירותי כתיבה מעולים הניתנים על ידי כותבים מוכשרים ובעלי יכולות ורבאליות מעולות, כך שהמאמר יהיה אינפורמטיבי, רהוט, מעניין ועדיין יכיל את כל מילות החיפוש הנדרשות. זכרו, כי המדובר במשימה לא פשוטה כלל ועיקר. הכתיבה איננה יכולה להיות סתמית, היא צריכה להיעשות בידי אנשים המסוגלים לכתוב באופן מעניין ומושך, לכן – מומלץ כי תפנו אל החברה ותבקשו לראות דוגמאות כתיבה, כדי להבטיח שהאתר שלכם באמת יקודם. נשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ קידום אתרים.
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32