חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 בימים אלה מתנהלת מלחמה – אל תתנו לאתר שלכם להיות קרבן


גוגל הכריזה מזמן, כי היא רוצה להיות המובילה בתחום החיפושים. בינתיים היא עושה את זה בצורה טובה למדי. אי אפשר לבנות אתר בלי לחשוב על קידום אתרים בגוגל וכיצד לקבל תוצאות טובות יותר בגוגל. מאידך, גוגל מבינה כי הפיתוי עבור עסקים לבצע קידום אתרים בגוגל, גם במקרים בהם האתר איננו בהכרח קשור לנושא המסוים, יוצרת מצב בו גולשים עלולים לקבל מידע שאיננו רלוונטי עבורם. לשם כך, גוגל מפתחת ומעדכנת כל הזמן את האלגוריתמים השונים שסורקים את האתרים וממיינים אותם בתוך מפתח האתרים והתוצאות. בסוף חודש מרץ 2011, הכניסה גוגל עדכון חשוב שנקרא "עדכון פנדה". עדכון פנדה לגוגל נועד להילחם ב"בוטים" ובחוות תוכן המייצרות תוכן שמכיל מידע שנראה רלוונטי, אבל בפועל הוא רק אוסף מלים המיוצר על ידי תכנה שאפילו לא מתיימרת להיות בעלת בינה, אפילו מלאכותית.


עוד בנושא קידום אתרים:


על קידום אתרים בגוגל ועדכון פנדה – אפשר לפשר ביניהם?


הידיעות על עדכון פנדה לאלגוריתם של גוגל הכה גלים בקרב מקדמי האתרים בעולם כולו. הכל חוששים מניעור הסירה על ידי גוגל. מתחילת ימי האינטרנט מתנהלת מלחמת התשה בין הספאם – דואר הזבל ותכני פרסום כאלה, אשר מציפים את האינטרנט מתוך הבנה שכאשר מדובר בחשיפה כל כך גדולה, גם אם רק אחוז קטן מכלל האנשים אליהם תגיע הפרסומת יענו לפרסומת – כבר היא הפכה להיות יעילה. ככל שהמערכות נגדם השתכללו, כך גם השתכללו הטכניקות של האתרים והמפרסמים כדי לעקוף אותן. עדכון פנדה הוא נדבך נוסף במלחמה הזאת.


כדי להבטיח תוצאות רלוונטיות יותר, גוגל נעזרה במנוע החיפוש באלגוריתם שחיפש מילות מפתח מסוימות. כאשר גילו זאת בעלי האתרים השונים, הם הבינו שעל ידי יצירת מאמרים עם מילות החיפוש האלה, הם יכולים לקבל מיצוב טוב יותר בתוצאות החיפוש. אחד הדברים שנעשו כדי לאפשר את זה, היה לכתוב תוכנות אשר מייצרות תוכן באופן עצמאי ומעלות אותו לאתר. מבחינת מפעילי האתר מדובר ברווח נקי. המחשב כותב את התכנים בעצמו והאלגוריתם של מנוע החיפוש מעלה את מקום האתר בתוצאות החיפוש. מובן כי מבחינת המשתמשים מדובר היה בקטסטרופה! המידע שהתקבל כתוצאה מכך בתוצאות החיפוש היה לא רלוונטי במקרה הטוב. גוגל הבינה כי זהו השטח הביתי שלה, ועליה לדאוג שהתוצאות יהיו כמה שיותר רלוונטיות למה שהלקוח חיפש, ולכן החלה במלחמה נגד חוות תוכן כאלה.


במסגרת המלחמה הזאת גוגל התחילה ללמד ממש את מפעילי האתרים כיצד לבנות אתר אשר יהיה ידידותי למשתמש ולמנוע החיפוש – ואשר יקבל דירוג גבוה יותר בצורה טובה שתשרת את שני הצדדים – חלק חשוב ביותר בתחום של קידום אתרים בגוגל לצורך העניין – ומאידך יבטיח לגוגל שיפור בתוצאות. מהצד השני, מערכת פנדה שמשתנה כל הזמן בעצמה, מחפשת את התוכן המזויף כדי להוציא אותו ממערכת החיפוש.


עבור קידום אתרים בגוגל שיהיה יעיל, חשוב להקפיד על הכללים הנכונים. חברות רבות מציעות קידום אתרים בגוגל, אולם לא כולן יודעות בהכרח כיצד לעשות את זה נכון. קידום אתרים בגוגל צריך להביא בחשבון את העובדה, שהתוכן צריך להיות רלוונטי למשתמש, ולמנוע החיפוש ו"לשחק" בטווח הזה בלבד. קידום אתרים בגוגל – אם נעשה בצורה הנכונה - מבטיח לכם מצד אחד מיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש ומצד שני, מבטיח ללקוח תוכן רלוונטי יותר. כאמור, קידום אתרים בגוגל הוא ממש תחום התמחות, אשר נלמד ומתפתח בימים אלה. אם אתם מחפשים שירותי קידום אתרים בגוגל הרי שכדאי לכם לפנות אל חברה מוכרת ורצינית שתעשה את זה נכון.
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32