חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

 מגבים ומקדמים את האתר


בשעה טובה פתחתם אתר. עם הזמן האתר שלכם התקדם והצליח. סביר להניח גם שביצעתם תהליך של קידום אתרים בגוגל בצורה טובה ונכונה (ואולי אף עם עזרה מקצועית), על מנת שהוא יגיע למצב שבו הוא מוביל בתחומו. יש עוד תהליך אחד שחשוב מאד לשים לב אליו, בכל הנוגע לניהול נכון של האתר שלכם - מדובר על גיבוי של האתר שלכם.
גיבוי אתרים
גיבוי של האתר? אבל האם האתר לא מגובה מעצם העובדה שהוא נמצא על הרשת? והרי רשת האינטרנט עצמה משמשת בתור גיבוי מוצלח! אכן, נדירים הם המקרים שבהם אתר שלם יקרוס ביום מן הימים. אולם חשוב לזכור שני דברים - ראשית, תמיד כדאי להתייחס גם למצבי קיצון נדירים, ושנית, גיבוי של האתר טוב לא רק לזמן שבו האתר כולו קורס, אלא גם למצבים אחרים כמו מחיקה בטעות של חלק באתר, קריסה של עמוד מסוים וכיו"ב. תהליך הגיבוי, יחד עם תהליך של קידום אתרים בגוגל עוזר לאתר שלכם להיות בטופ לאורך זמן.


עוד בנושא קידום אתרים:


הקשר בין גיבוי לבין קידום


על פניו, גיבוי של אתרים ותהליך של קידום אתרים בגוגל הם שני תהליכים שונים לחלוטין. גיבוי של האתר נוגע לזמני חירום - מעין תעודת ביטוח, אם תרצו לתאר זאת כך. אתם משקיעים מעט אנרגיה יחסית בגיבוי, על מנת שתוכלו לקבל הגנה מיידית במקרה של קריסה. לעומת זאת, קידום אתרים בגוגל נראה כסיפור אחר. תהליך של קידום אתרים בגוגל מתקיים באופן אינטנסיבי במשך כשלושה חודשים לפחות, ולאחר מכן צריך להמשיך ולפקח על התהליך - עד שהאתר נכנס ללולאה הרצויה שבה אנשים נכנסים אליו משום שהוא מקודם, והוא מקודם משום שאנשים נכנסים אליו. אז מה הקשר בין קידום אתרים בגוגל לבין גיבוי אתרים?


בסופו של דבר, היום באינטרנט (ואף מחוץ לאינטרנט) הכל קשור בתדמית של האתר שלכם - שמשליכה גם על התדמית של העסק או הארגון שבשמו אתם פועלים. קידום אתרים בגוגל כידוע, כאשר הוא נעשה בצורה טובה, עוזר למתג את האתר שלכם כאתר אמין ורלוונטי. אתר שנמצא בראש תוצאות החיפוש, הוא אתר שיותר ויותר גולשים נכנסים אליו - מה שאומר שהוא לא רק פופולארי, אלא גם פופולארי מהסיבות הנכונות.


כעת, חישבו על מצב שבו אתר קורס ומיד מופעל גיבוי - יש סיכוי טוב שרוב הגולשים, כלל לא ירגישו בכך שהאתר קרס. גם אם הדבר יורגש לזמן קצר, הרי שהעלאה מהירה של האתר תגרום לתקרית כולה להישכח. במילים אחרות - גם גיבוי של האתר עוזר לתדמית שלכם, שכן כך אתם מונעים מצב של מבוכה, ומצב שבו עולים סימני שאלה לאן נעלם האתר שלכם. אם כן, גם גיבוי האתר, וגם קידום אתרים בגוגל, שניהם קשורים לתדמית הנקייה והאיכותית אותה אתם מעוניינים להעביר לגולשים.


איך מקדמים ואיך מגבים?


זו שאלה מצוינת - איך לבצע קידום אתרים בגוגל בצורה נכונה ואיך לגבות את האתר בצורה טובה? בנוגע לגיבוי - יש היום מספר תוכנות חינמיות או תמורת תשלום, שמאפשרות לכם לגבות את האתר באופן מקומי, או ע"ג שרת אחר באינטרנט. יש גם חברות שיבצעו עבורכם את מלאכת הגיבוי מידי יום, כך שתמיד תוכלו לשחזר את המידע. קידום אתרים בגוגל אף הוא נעשה בצורה טובה ומקצועית ע"י חברות שזה תחום עיסוקן. מדובר בחברות אשר מידי יום מיישמות אלמנטים שונים של קידום אתרים בגוגל, וגם אתם יכולים ליהנות מהשירות האיכותי והמקצועי שלהן.
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32