חשיבות שרת בקידום אתרים
מומחה לקידום אתרים
מדידת תנועות הגולשים
שיווק המוצר האינטרנטי
ניהול מוניטין באינטרנט
חשיבות תוכן איכותי
קידום אתר מכירות
קידום עסקים
גיבוי אתרים
עדכון פנדה
קישורים מומלצים
שותפים
העברת אתר לHTTPS
קישור האתר לחשבון גוגל פלוס
עידכונים
24/10/2012 - קשרו את דפי האתר לחשבון גוגל פלוס שלכם
24/10/2012 - העברת אתר לתצורת HTTPS - האם המיקומים של האתר בגוגל יפגעו?
24/10/2012 - בינג פרסמו הנחיות חדשות לגבי כלי ניהול האתרים שלהם

אם יש לכם אתר מכירות, צריך לקדם אותו


פרסומת מפורסמת שרצה אי שם בשנות השמונים עבור ספר טלפונים ידוע של עסקים גרסה, כי "אם אתה לא שם, אתה לא קיים". הדבר נכון היום לגבי האינטרנט. אנחנו – האנושות כולה – מתקדמים בצעדי ענק אל עבר עולם שבו כל חיפוש מתחיל באינטרנט. באמצעות הטלפונים החכמים וטכנולוגיות "מציאות מוגברת", על ידי צילום אתר מסוים והעברת פרטים על מיקום וכו' באינטרנט, אדם יכול לקבל בטלפון שלו תוצאות על עסקים שנמצאים בסביבתו.


עוד בנושא קידום אתרים:


קידום אתר מכירותהלקוח של היום יודע יותר!


רמת התחכום הנדרשת בעולם הפרסום והשיווק היום הולכת וגדלה חשיבותו של ניהול מוניטין באינטרנט. ישנה גישה לעסקים הגורסת, כי כאשר המוצר או השירות טובים, אין צורך להשקיע יותר מדי בפרסום, או שזה הפרסום הטוב ביותר שאפשר; יש אמת מסוימת באמרה זו, במובן זה שלא יעזור קידום אתרים בגוגל וכל דבר אחר, שנעשה אם המוצר או השירות והמוניטין שהם צברו אינם טובים. פגיעה במוניטין ובאמינות יכולה להיות קטלנית לעסק; מאידך, גם מוצר טוב אשר לא מפורסם ואנשים לא יודעים עליו – לא יכול להצליח באמת. כל מוצר צריך פרסום ושיווק. אתר מכירות גם הוא צריך קידום אתרים בגוגל כדי שאנשים יגיעו אליו.


בעבר חברות גדולות, בעלות מותגים בתחומן, היו מסתפקות בפרסום רגיל והפנייה הלקוחות אל האתר שלהם באמצעות מודעות בעיתונים וכו', בלי להיעזר בשירותי קידום אתרים בגוגל – אולם הדבר התגלה כטעות. ישנו נתח הולך וגדל באוכלוסייה אשר כלל לא נעזר במדיה המסורתית, כדי לקבל מידע או קורא פרסומות בעיתונות וכו'. בעידן שבו ניתן לשבת בבית מול המחשב ואפילו לצפות בסרטים ללא פרסומות – ברור כי יש צורך לפרסם את האתר בדרכים נוספות. הדרך הטובה ביותר להבטיח שאנשים יגיעו אל האתר שלכם היא באמצעות קידום אתרים בגוגל, שיבטיח לכם שהאתר שלכם יעלה בתוצאות במיקום כמה שיותר טוב. אתר מכירות שלא עולה בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש מסתכן בכך שאנשים יתקשו מאוד להגיע אליו ולמצוא אותו.


קידום אתר מכירות מלכתחילה הוא עניין רגיש. אתר מכירות הוא אתר שהאמינות שלו היא קריטית, כאמור, ולכן הקידום צריך להיעשות בצורה המיטבית שלא תפגע באמינות ובמוניטין של האתר או החברה. פרסום במקומות לא ראויים עלולים להשאיר "טעם רע" אשר ימנע מלקוחות להשלים עסקאות עם החברה שלכם; קידום אתרים בגוגל צריך להיעשות כך שהלקוח יבין כי מדובר באתר איכותי עם שירות או מוצר רציניים ומכובדים ומעל לכל – אמינים.


כיצד מבצעים קידום אתרים בגוגל בכלל?


כדי לבצע קידום אתרים בגוגל יש צורך להבין תחילה כיצד גוגל מסננת את התוצאות. קידום אתרים בגוגל מנסה לכוון את התוכן של האתר, כך שהאתר יקבל דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. קידום אתרים בגוגל נעשה על ידי מגוון פעולות רחב, לרבות, פרסום מאמרים המכילים מילות חיפוש עיקריות בתחום השירות או המוצר, כך שלמעשה מי שיחפש אותן ימצא את האתר עם המאמרים. קידום אתרים בגוגל עבור אתר מכירות צריך להיעשות בזהירות הראויה ועל ידי תכנים ראויים, כדי שהלקוח יימשך אל אתר המכירות. משמעות הדבר היא כי לא ניתן להסתפק בשירות קידום אתרים בגוגל עם כתיבה בינונית ויש להקפיד על קידום אתרים בגוגל עם כתיבה איכותית ביותר.
 

twitter_32 facebook_32 linkedIn_32